Rychle doručení – Během 4 dnu

Jediný produkt na auto, který...

ČISTÍ, CHRÁNÍ

& POSKYTUJE LESKLÝ VZHLED!

TWX® Auto Exterior 3-v-1 bez vody, vosk a ochrana pro exteriér auta je pokročilé složení 3 v 1, které čistí a chrání vaše auto i bez vody!

 
5 hvězdičkové důvěryhodné hodnocení zákazníků NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU VODU!  FORMULOVANÁ POLYMEROVÁ TECHNOLOGIE 20X SILNĚJŠÍ NEŽ JAKÝKOLIV SEALANT NEBO VOSK! LABORATORNĚ TESTOVANÉ 

BEZ ŠMOUH A BEZ ŠKRÁBANCŮ

Tým 
formule TWX® Auto Exterior vyvinul jednoduchý na použiti detailingovy výrobek který funguje na bázi technologie, která nepotřebuje žádnou vodu a smáčedla pro šetrné, bezpečné a efektivní prořezání přes nečistoty, mastnotu a špínu – s nim dostanete dokonale čisty a chráněný povrch po každém použiti.

14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.


SCHVÁLEN PROFESIONÁLY Z OBORU!
TWX® Auto Exterior je laboratorně vyvinut a testován profesionálními detailery z celého světa. Žádný jiný sealantový produkt ve skutečnosti nedokáže čistit a zároveň i leštit a chránit.
Zapomeňte na automyčku, naše skvělá inovace vám zajistí bezchybný vzhled auta, po kterém toužíte
.

 • ŽÁDNÉ ŠMOUHY, ŽÁDNÉ ŠKRÁBANCE
  TWX® Auto Exterior 3-v-1 bez vody, vosk a ochrana pro exteriér auta vynikající polymerový nátěr auta má jedinečnou strukturu, je jemný a účinný a díky němu bude vaše auto vypadat jako nově nalakované! Vyvážené složení vám zajistí odolnou ochranu proti škrábancům a navíc i původní lesk karoserie vašeho auta.
 • ZBAVUJE PRACHU, ŠPÍNY A MASTNOTY
  Naše složení 3 v 1 vám zajistí umytí auta bez vody, lest a ochranu, a díky tomu vzhled karoserie jako ze salonu. Je to snadné, zvládnete to doma. I be
  z drahých automyček a voskování!

 • NA VŠECHNY POVRCHY
  Používejte tento sprej na lak, kov i plastové povrchy v autech,
  lodích, na motorkách a podobně!


  DOPRAVA ZDARMA


  Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.  100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

  ZPŮSOB PLATBY

  Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.PROKÁZANÉ ÚSPĚCHY OD MILOVNÍKU AUT JAKO TY!
 • JAK POUŽÍVAT

  1. Nastříkejte na čistou a složenou utěrku z mikrovlákna a na vnější povrch na Vašem autě, který chcete vyčistit.

  2. Vybraný povrch by měl být přibližně 10x10 cm (jeden sprej by měl vystačit na pokrytí celé této plochy).

  3. Začněte jemně čistit povrch v jednom směru (např. zleva doprava nebo zprava doleva, nikdy však krouživým pohybem) předem navlhčenou a složenou utěrkou z mikrovlákna.

  4. Nastříkejte znovu na plochu, kterou chcete vyčistit, a na složenou utěrku z mikrovlákna. A znovu jemně otřete.

  5. Před tím, než to však uděláte, se ujistěte, že na složené utěrce z mikrovlákna nezůstala po předchozím utírání žádná hrubá nečistota nebo štěrk. Pokud ano, otočte utěrku z mikrovlákna z druhé strany a poté pokračujte v utírání požadované oblasti.

  6. Pro dosažení perfektního výsledku použijte další čistou a suchou utěrku z mikrovlákna a jemně setřete zbytek pěny DŘÍVE NEŽ zaschne.

  7. Tento postup opakujte tak dlouho dokud nebude celé Vaše vozidlo čisté a nablýskané. Je bezpečné k použití na barvu, kov a plast.FAQ

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Exterior 3-v-1 bez vody, vosk a ochrana pro exteriér auta

 • Speciální cena do
 •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také