Rychle doručení – Během 4 dnu

JEDEN VÝROBEK PRO CELÝ  AUTOINTERIÉR!TWX® Auto Interior je jediný výrobek, který dokáže, doopravdy očistit jakýkoliv povrch auto interiéru.


 Ušetřete čas a peníze s jedním produktem pro interiér vašeho auta

 Skvělé se hodí pro přístrojovou desku, dveřní panely

 Udržuje váš interiér svěžím, čistým a novým

 Čistí bez poškození povrchů! Je to jediný výrobek, který vyčistí a ochrání prakticky jakýkoli vnitřní povrch vašeho auta


Udržujte svůj interiér ve skvělým a zachovalým stavu! Nečistoty, špína, otisky prstů, mastnota a skvrny - nemají žádnou šanci oproti našemu jedinečnému a účinnému výrobku na ochranu interiéru automobilu.


TWX
® Auto Interior Univerzální čistič interiéru automobilů sobě kombinuje nejnovější nanotechnologii pro účinnou ochranu a obnovení vnitřních povrchů. Jedná se o nemastné, antistatické složení, které pomáhá proti hromadění usazenin, odstraňuje mastnotu, špínu a nežádoucí pachy, a obnovuje vovrchy v interiéru vozidla.14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.


Už nebudete potřebovat tři nebo více čisticích prostředků, které se vám nahromadí v garáži. Teď bude vaše auto zářivě čisté - díky TWX® Auto Interior Univerzální čistič interiéru automobilů, nic víc nepotřebujete. Žádný mastný nebo zamlžený film na povrchu, jen čistý, matný lesk. Náš čistič také obsahuje sloučeniny pro blokování slunečního záření, což ochrání vnitřek vozidla před poškozením, způsobeným UV zářením. Interiér bude déle vypadat jako nový.


JAK POUŽÍVAT:

1. Důkladně lahev protřepejte. Trochu tekutiny vymáčkněte na utěrku z mikrovláken.

2. Jemně, kruhovými pohyby vyleštěte požadovaný povrch.

3. Použijte další čistou a suchou mikroutěrky a zbavte povrch zbývající matné vrstvy, než zaschne

4. Pro nejlepší výsledky opakujte jednou za dva týdny (nebo podle potřeby). Bezpečné pro použití na vinylu, kůži i plastu.


DOPRAVA ZDARMA


Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.
Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Interior Univerzální čistič interiéru automobilů

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také