Rychle doručení – Během 4 dnu

Speciálně vytvořené pro...

OCHRANU, KRASU A ABY POSKYTLO VAŠIM PNEUMATIKÁM

DOKONALY ČERNÝ LESK KTERÝ SE ONI ZASLOUŽÍ! Nejextrémnější mokrý černý vzhled - nejčernější černa!
 Obsahuje zesilovače lesku pro dosazeni super lesku

 Zlepšuje celkový vzhled pneumatik

 Chrání před škodlivými podmínkami prostředí


Rychle a jednoduché používaní. TWX® Auto Tires je rychleschnoucí a dodává vašim pneumatikám ten nejlepší lesk! Pouze jedna aplikace bude mít obrovský dopad na vaše pneumatiky a poskytne vám dlouhodobý lesk podobný zrcadlu!


Naše speciální složení zahrnuje polymer na bázi vody a
silikonovou složku, která zajišťuje snadnou aplikaci na pneumatiky. Jedná se o gel, který lze snadno nanést na kteroukoli pneumatiku.TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky je navržen tak, aby čistil a chránil gomové povrchy před škodlivými účinky UV paprsků a zároveň dodával opravdový, zářivý lesk
.
 14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.LESK JAKO Z AUTOSALONU! Jeden z nejpopulárnějších výrobků pro krásnější auto – to je TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky. Zajistí luxusní, černý, lesklý povrch, po kterém toužíte. Vraťte svým pneumatikám lesk jako z autosalonu!


JEDINEČNÉ SLOŽENÍ! Jedinečné složení TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky je to jediné, co potřebujete pro úžasný, suchý a lesklý vzhled. 


SNADNO SE POUŽÍVÁ I DOMA! Neztrácejte čas snahou o spoustu nátěrů, aby se vaše auto lesklo! TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky vám zajistí všechno v JEDNOM použití. Ušetříte čas i peníze!


OCHRANA NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI! TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky zajistí dlouhotrvající ochranu před UV zářením, která zabrání blednutí pneumatik a jejich měknutí a vysychání. JAK POUŽÍVAT

1. Očistěte a osušte pneumatiku, než použijete čisticí gel.

2. Naneste gel na pneumatiky na utěrku z mikrovlákna.

3. Očistěte utěrkou pneumatiku.

4. Počkejte 15-20 minut a nechte pneumatiky uschnout. Pro lepší výsledky používejte na chladném povrchu, ve stínu, mimo přímé sluneční záření.


DOPRAVA ZDARMA


Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Tires Gel na Leskle Pneumatiky

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také