Rychle doručení – Během 4 dnu

ČISTI, KONDICIONUJE A PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST KŮŽE!


 Formule 2v1 – čisti a kondicionuje

 Dává nový život špinavé a vybledlé kůži

 Nezanechává mastný povrch

 UV ochrana

 Pomáhá předcházet praskání a vyblednutí


TWX® Auto Leather zanechává kůži vašeho auta hedvábnou a příjemnou na dotek, bez pocitu mastnoty. Speciální formule byla vytvořena tak, aby zároveň působila jako čistič i kondicionér. TWX® Auto Leather proniká hluboko do kůže, kondicionuje, vyživuje ji a zanechává příjemnou, nenápadnou vůní svěžesti. Náš výrobek pečuje o kůži a chrání ji před popraskáním, vyblednutím a taky poskytuje dlouhodobou náležitou péči, kterou si zaslouží!

TWX® Auto Leather Čistič a kondicionér kůže – složení 2-v-1 které vám umožní čištění, leštění a údržbu kůže a koženky, a to vše v jednom pohodlném kroku. 

14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.Odstraňuje špínu, mastnotu, pot, zbytky jídlai lehké a těžké skvrny z kožených a koženkových materiálů. Díky oddělování mastnoty a špíny i z hlubokých pórů kožených materiálů poskytuje, TWX® Auto Leather Čistič a kondicionér kůže výsledky, které skutečně dlouho vydrží, a dosáhnete jich pravidelně.

TWX® Auto Leather Čistič a kondicionér kůže se hodí nejen pro vozidla. Můžete jej používat na jakoukoliv kůži a koženku, včetně interiérů, nábytku, obuvi a oděvů. Výrobek se do kůže vsakuje hluboko a obnovuje starou, poškozenou kůži, případně chrání novou. Už po jedné aplikaci je kůže viditelně vláčnější a měkčí. Po několika aplikacích vypadá kůže jako nová.

TWX® Auto Leather Čistič a kondicionér kůže pomáhá prodloužit život veškeré kůžea koženky. Má vyvážené složení PH a obsahuje polymery a speciální směs vosků a změkčovadel, které vytvářejí tenkou vrstvu, která kůži chrání po dobu několika týdnů.Jak používat:

1. Lahev důkladně protřepejte.

2. Vymáčkněte trochu tekutiny do čisté utěrky z mikrovláken.

3. Jemně vydrhněte kožený povrch kruhovými pohyby a rovnoměrně produkt rozetřete.

4.Pro nejlepší výsledky kroky pravidelně opakujte. Lze použít na různé druhy kůže včetně interiéru auta, nábytku, zavazadel či obuvi.


DOPRAVA ZDARMA


Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Leather Čistič a kondicionér kůže

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také