Rychle doručení – Během 4 dnu

LEŠTI, TĚSNI A CHRÁNÍ VAŠE AUTO!

TWX® Auto Wax Super vosk dokonalý povrch je velmi snadno použitelný sprejový vosk pro vaše oblíbené vozidlo! Jednoduše nastříkejte vosk na povrch vašeho auta, abyste získali okamžitý a bezvadný lesk a ochranu vašeho laku. Leští kov a plast.

 Okamžitě dodává zářivý lesk
 Jednoduše přidejte odolnou ochranu
 Krásný trvalý lesk
 Snadná aplikace a použití

 

Vytvořili jsme produkt pro zářivý lesk vozidel, který poskytuje řidičům rychlou alternativu leštění automobilů.

Chraňte své auto před škodlivým znečištěním, skvrnami od hmyzu a ptáků, vodními skvrnami a jinými nečistotami. Získejte dokonalý lesk svého auta, který si zasloužíte!

TWX® Auto Wax Super vosk dokonalý povrch funguje rychle a snadno se používá – stačí nastříkat trochu produktu na požadovaný povrch a setřít. 


14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.Díky kombinaci pokročilých polymerů a výplní, které blokují poškození, způsobené UV paprsky a kontaminaci z životního prostředí, tento vosk vám poskytne dlouhotrvající a odolný lesk. Už po prvním použití bude vaše auto lesklé a lak vypadat jako nový.

TWX Auto Super vosk dokonalý povrch vyleští a opraví povrch vašeho auta bez šmouh a bez reziduí na povrchu! Navrženo tak, aby chránilo. Vyleští otisky rukou, a zařídí, že budete opět hrdě jezdit s lesklým autem, jako novým.JAK POUŽÍVAT:

1. Nastříkejte vosk na čistou, předem navlhčenou utěrku z mikrovláken a pak na povrch. Pro nejlepší účinek by povrch měl být čistý.

2. Jemně, kruhovými pohyby vyleštěte požadovaný povrch.

3. Použijte další čistou a suchou mikroutěrky a zbavte povrch zbývající matné vrstvy, než zaschne

4. Opakujte celý proces dokud nenavoskujete vozidlo. Pro nejlepší výsledky je nutné provádět opakovaně.


DOPRAVA ZDARMA


Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Wax Super vosk dokonalý povrch

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také