Rychle doručení – Během 4 dnu

CHRAŇTE OKNA SVÉHO AUTA JAKO NIKDY PŘEDTÍM!


TWX® Auto Windows Nano Nátěr Ochrana Proti Vodě Pro Okna Automobilů vytváří vrstvu nanočástic, které odpuzují vodu a dělají okna vašeho auta superhydrofobními a čistými. Déšť a drsné počasí již neni problém a můžete si začít užívat bezpečnou jízdu se zlepšenou viditelností!  Ultra hydrofobní 

 Odpuzuje vodu z oken, děla je čistými a bez skvrn.

 Zlepšené vidění za všech povětrnostních podmínek.

 Velmi jednoduchá aplikace


 

Extrémně odolná ochrana se snadným použitím a rychlou aplikací s pomoci spreje. 

Rozloučte se s vodními skvrnami a nečistotami, nyní okna vašeho auta se rychle čisti a suši.

TWX® Auto Windows Odpuzující vodu Nano Coating pro Windows je nejlepší a nejodolnější čistič skleněných povrchů na světě! 

Ultra tenké, super hydrofobní složení snižuje hromadění prachu a nečistot na skle a díky tomu špína mizí přímo před očima.

Nano štít chrání sklo před nečistotami, špínou a silným deštěm. Testováno pro odolnost, dokáže přestát extrémní teploty a tvrdé podmínky.14denní záruka vraceni peněz

Chceme, abyste byli 100 % spokojeni se vším, co si od TWX® Auto koupíte. Pokud s nákupem úplně spokojený nebudete, vrátíme Vám Vaše peníze v plné výši zpět nebo Vám produkt vyměníme za jiný. Jediné, co je potřeba udělat, je kontaktovat náš zákaznický servis a následně nám produkt zaslat zpět.


Viditelnost při řízení během dne i noci, vylepšená díky průhlednosti všech skel. Obnovte průhlednost oken a začněte znovu řídit s jistotou!JAK POUŽÍVAT:

1. Před nastříkáním spreje musí být všechna skla čistá a umytá.

2. Nastříkejte na skla, která chcete ochránit.

3. Opatrně setřete čistou utěrkou z mikrovlákna.

4. Podle potřeby proces opakujte. Bezpečné pro použití na auta, tahače, lodě, letadla, sprchové kouty, okna, zrcadla a jakékoli jiné skleněné povrchy.  


DOPRAVA ZDARMA


Tato cena je včetně všech daní a DPH. Jakákoliv objednávka na 2 nebo vice výrobku má dopravu zdarma. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.
Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

TWX® Auto Windows Nano Nátěr Ochrana Proti Vodě Pro Okna Automobilů

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také