Často kladené otázky

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI TWX AUTO A DALŠÍMI POPULÁRNÍMI ZNAČKAMI? 

Díky speciálně vytvořené směsi polymerů vytvářejí naše produkty hladký, lesklý povrch a ochranu před hmyzem, skvrnami od vody a špínou z ulic. Obyčejné vosky a sealanty na lak se v průběhu týdnů vymyjí nebo ošoupou a neposkytnou stejnou úroveň ochrany. Produkty TWX Auto, lak posilují a ochraňují měsíce, ne jen týdny.


EXISTUJE NĚJAKÉ RIZIKO POŠKOZENÍ VOZU POUŽITÍM VAŠICH PRODUKTŮ?

Když se používá tak, jak je uvedeno, naše produkty dokáží odstranit špínu z povrchu vozidla bez jakýchkoliv škrábanců.


JSOU VAŠE PRODUKTY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A NETOXICKÉ?

Jsme hrdí, že vám můžeme představit produkty na péči o auto vysoké kvality, které jsou zároveň zcela šetrné k životnímu prostředí. Všechny složky jsou netoxické a 100% biologicky odbouratelné. Také neobsahují nešetrné kyseliny a toxické rozpouštědla a vůbec neobsahují kyseliny fluorovodíkové nebo sírovou.


JAK ČASTO BYCH MĚL POUŽÍVAT PRODUKTY TWX AUTO NA MOJE VOZIDLO?

To závisí na Vašich místních povětrnostních podmínek a od toho, kde parkujete své auto. Při silných deštích bude pro lepší efekt pravděpodobně nutná opětovná aplikace.


JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?

Doručení objednávek může trvat od 1 do 4 pracovních dnů (mimo svátky a víkendy) v závislosti na Vaší zemi. Zpracování objednávky se skládá z vyzvednutí, zabalení a připravení objednávky na dovoz. Vaše objednávka se považuje za "dodanou" když kurýr vyzvedne objednávku a doručí ji na Vaši adresu. Prosím, ujistěte se, že někdo bude moci vyzvednout vaši objednávku v době mezi 09:00 a 18:00 hod.


JAKÉ JSOU METODY PLATBY?

Nabízíme bezpečnou platbu - na dobírku - zaplatíte až když obdržíte svou objednávku, žádné platby nebo převody předem.

MŮŽU ZRUŠIT NEBO ZMĚNIT OBJEDNÁVKU?

Ne, jakmile je objednávka zadána, nemůžeme vaši objednávku zrušit ani provést žádné změny. Před dokončením objednávky se ujistěte, že jsou všechny informace správné.


NABÍZÍTE NĚJAKÉ SLEVY NEBO PROMO?

Ano, nabízíme slevy a speciální promo. Nejlepší způsob, jak o nich zůstat informován je sledovat nás na Facebooku a na našich webových stránkách.

CO DĚLAT, POKUD MI V OBJEDNÁVCE CHYBÍ PRODUKT?

Obraťte se na zákaznický servis a vyžádejte si další pomoc. Všechny chybějící položky musí být nahlášeny do 14 dnů od doručení.


KOUPIL JSEM PRODUKTY TWX AUTO Z JINÉ WEBOVÉ STRÁNKY / OBCHODU, MŮŽETE MI I TAK POMOCI?

Je nám líto, ale jediné místo, kde najdete naše výrobky, je na našem oficiálním webu. Jakákoli jiná místa, která je prodávají, jsou neoficiální a mohou být falešná, takže jim nemůžeme poskytnout záruku.


NABÍZÍTE MOŽNOST “OSOBNÍHO VYZVEDNUTÍ” NEBO “VYZVEDNUTÍ NA ODBĚRNÉM MÍSTĚ”?

Ne, jedinou možností doručení je doručení na vaši adresu.


MOHOU SA PRODUKTY TWX AUTO POUŽÍVAT BEZ VODY? Ano! Všechny naše produkty - spreje, gely lze používat bez vody. Složení našich produktů účinkuje prostřednictvím zaobalení a lubrikování špíny a nečistot, díky čemuž se snadno vyčistí bez jakékoliv námahy. Když už se jednou špína na Vašem vozidle zaobalí, nemá jinou možnost než se přilepit na utěrku z mikrovlákna, díky čemuž zůstane povrch Vašeho auta hladký a čistý.